Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Western Digital Purple WD40PURX 4 TB 3.5'' Sata Hard Disk Satıcı: avalonbil
7.130,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 7130.00
WD WD40PURX 3.5" 4TB 5400RPM 64MB Sata 7/24 Harddisk
Satıcı: firstteknoloji | 14 yorum
7.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 7500.00
Wd Purple 4 Tb 3.5" 5400 Rpm Sata 3 WD40PURX Güvenlik Harddisk
Satıcı: uzay bilisim | 2 yorum
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 10999.00
WD Intellipower WD40PURX 3.5" 4 TB 5400 RPM 64 MB SATA 3 HDD Satıcı: guvenlikamiri
13.524,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 13524.00
Wd Purple 4 Tb 3.5"" 5400 Rpm Sata 3 Wd40purx Güvenlik Harddisk Hdd 7/24
Satıcı: ylmzhome
19.276,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 19276.10
Wd Wd40purx 3.5" 4Tb 5400Rpm 64Mb Sata 7/24 Harddisk
Satıcı: ylmzhome
51.426,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 51426.90
TEMEL ÖZELLİKLER