Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Suflydepo
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 2099.00 WD 2TB Purple 64MB 5400rpm (WD23PURZ) Harddisk 2.049,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2059 Wd 2Tb Purple 3.5" 64Mb Sata3 7/24 Wd23purz 2.186,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
3 2186.24 WD 2 Tb Wd 3.5 Purple Sata3 5400RPM 64MB 7/24 Guvenlık WD23PURZ (3 Yıl Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: SUFLYDEPO
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 2199.00 Western Digital WD23PURZ 2TB 3.5" 5400RPM 64MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik DiskiSatıcı: AVC TEKNO
2.285,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2285.24 Wd 2 Tb Wd23Purz Purple Sata3 5400Rpm 64Mb 7/24 Güvenlik Diski 2.271,29 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2281.29 Western Digital 2TB WD Mor Gözetim Dahili Sabit Disk HDD - SATA 6 Gb/s, 64 MB Önbellek, 3.5" - WD23PURZSatıcı: netsiparis
2.312,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 2312.60 WD 3.5" 2tb Purple 23purz 5400 Rpm 64mb Sata-3 Güvenlik DiskiSatıcı: Dualpazar
2.350,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 2350.80 WD Purple WD23PURZ 3.5" 2 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: AKNOLOJİ
2.360,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 2360.23 WD Purple WD23PURZ 3.5" 2 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: dualpazar
2.363,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
10 2363.86 WD Purple WD23PURZ 3.5" 2 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: PETCOM
2.369,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
11 2369.90 WD 3.5 2TB PURPLE WD23PURZ 5400 RPM 64MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
2.345,69 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 2355.69 WD PURPLE, WD23PURZ, 3.5", 2TB, 256Mb, 5400 Rpm, 7/24 Güvenlik, HDDSatıcı: Ptd Bilişim
2.386,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
13 2396.8 WD 2TB WD Purple SATA 6Gb/s 64MB DV 7x24 WD23PURZSatıcı: dualpazar
2.406,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
14 2406.96 WD Purple 3.5 SATA III 6Gb/s 2TB 64MB 7/24 Guvenlik WD23PURZSatıcı: UZMANLARPC
2.427,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
15 2427.57 WD 3.5" 2tb Purple 23purz 5400 Rpm 64mb Sata-3 Güvenlik DiskiSatıcı: NETSİPARİS
2.468,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
16 2468.30 WD 3.5" 2TB PURPLE WD23PURZ 5400 RPM 64MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.657,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
17 2667.69 WD 2 Tb Wd 3.5 Purple Sata3 5400RPM 64MB 7/24 Guvenlık WD23PURZ (3 Yıl Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: akelgüvenlik
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
18 2699.00 WD 3.5" 2TB PURPLE WD23PURZ 5400 RPM 64MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
2.935,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 2935.96