Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple HDD (6 TB) Fiyatları

WD Purple 6TB 5400Rpm 256MB Önbellek 7/24 3.5 inç SATA 3.0 Harddisk (WD64PURZ) 10.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 11009
WD Purple 6TB 5400Rpm 256MB Önbellek 7/24 3.5 inç SATA 3.0 Harddisk (WD64PURZ) 10.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 11009
Wd WD64PURZ Purple 6 TB 5400 RPM 256 MB Hard Disk

Satıcı: revertteknoloji

11.509,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 11509.20
WD 6tb Wd Purple Sata 6gb/s 256MB Dv 7X24 WD64PURZ

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 2 yorum

11.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 11699.00
Wd WD64PURZ Purple 6 TB 5400 RPM 256 MB Hard Disk

Satıcı: ramazanmutlu

11.857,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 11857.49
Wd Purple Wd64Purz 6Tb 256Mb 5400 Rpm 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: Arslan Bilgisayar

11.927,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 11937
WD Purple WD64PURZ 6TB 3.5″ 5400RPM 256MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 11999.00
WD Purple WD64PURZ 6TB 5400RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: incehesap

12.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12099.00
WD 6TB PURPLE WD64PURZ 64MB 5400RPM SATA-3 GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: netsipariş

12.126,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 12126.10
Wd 3.5" 6Tb Purple Wd64purz 5700 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: kasvabilişim

12.133,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 12133.00
WD 6TB PURPLE WD64PURZ 256MB 5700RPM SATA-3 GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

12.142,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 12142.00
Wd 6Tb Purple Wd64purz 256Mb 5700Rpm Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

12.247,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 12247.00
WD Purple 7X24 3,5' 6TB 64MB SATA

Satıcı: GarajOnline | 2 yorum

12.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 12399.00
WD 6TB PURPLE WD64PURZ 64MB 5400RPM SATA-3 GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

12.496,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 12496.86
WD Purple 6TB 5400Rpm 256MB -WD64PURZ

Satıcı: DFSBilgisayar

12.597,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 12597.78
WD 6TB Purple 256MB 5400Rpm (WD64PURZ) Güvenlik Diski 12.655,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

16 12665
WD Purple 3.5 SATA III 6Gb/s 6TB 64MB 7/24 Guvenlik WD64PURZ

Satıcı: UZMANLARPC

12.914,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

17 12914.68
WD Purple WD64PURZ 6TB 5400RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: DFS Bilgisayar

13.264,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 13264.00

WD Purple HDD (6 TB) Fiyat Geçmişi

WD Purple HDD Ürün Ailesi

WD Purple HDD (6 TB) Temel Özellikleri

WD Purple HDD (6 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 570 g
• Renk Seçenekleri Mor

WD Purple HDD (6 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.