Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
3.372,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 3372.25 Wd Purple Wd43purz 4Tb 3.5¨ 5400Rpm 256Mb Sata 6Gb/S 7X24 Guvenlik DiskiSatıcı: Dualpazar
3.188,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 3188.28 Wd Wd43Purz Purple 4 Tb Sata3 5400Rpm 64Mb 7/24 Güvenlik Diski 3.253,45 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 3263.45 Wd Purple Surveillance WD43PURZ 3.5" 4 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: TeknoMerkez
3.283,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 3283.51 WD 4 Tb Wd 3.5 Purple Sata3 5400RPM 64MB 7/24 Guvenlık WD43PURZ (3 Yıl Dıstı Garantılı)Satıcı: QUEENCK
3.333,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 3333.00 Wd Purple 4tb 5400RPM 256MB WD43PURZ Hard DiskSatıcı: Teknomerkezim | 1 yorum
3.349,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 3349.40 Wd Purple Surveillance WD43PURZ 3.5" 4 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: teknostok
3.357,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
7 3357.26 WD PURPLE 4TB 5400RPM 256MB SATA3 WD43PURZ 7/24 HDD RESMİ DİSTİ GARANTİLİSatıcı: onlinealisverisyap
3.352,22 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 3362.22 WD Purple WD43PURZ 4TB 3.5" 5400RPM 256MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski 3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 3399.00 WESTERN DIGITAL 4TB WD Purple SATA 6Gb/s 256MB DV 7x24 WD43PURZSatıcı: ASEMPİ BİLİŞİM
3.404,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 3404.56 WD 4tb Purple 43purz 256mb 5400rpm Sata-3 Güvenlik DiskiSatıcı: Teknomerkezim
3.417,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 3417.75 Wd Purple Surveillance WD43PURZ 3.5" 4 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: dualpazar
3.444,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
12 3444.58 WD Purple 4TB 5400Rpm 256MB -WD43PURZSatıcı: GarajOnline
3.491,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
13 3491.22 Wd Purple Wd43purz 3.5" 4Tb 64Mb 5400Rpm Sata3 Guvenlik Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
3.492,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
14 3492.28 WD Purple 4TB 5400Rpm 256MB -WD43PURZSatıcı: dualpazar
3.515,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
15 3515.43 Western Digital 4Tb 3.5 Purple WD43PURZ Sata3 5400RPM 64MB 7-24 Guvenlık HarddiskSatıcı: nifbilişim
4.465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
16 4475