Isı Kademesi:
4 kademe
En Düşük Isı:
160 °C
En Yüksek Isı:
220 °C
Çap:
30 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Sesli Uyarı:
Yok

Grundig HS 7031 Botanika Saç Düzleştirici (Yeşil) Fiyatları

Grundig HS7031 Botanika Serisi Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

10 yorum

879,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 889
Grundıg Hs 7031 Botanika Biberiye Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

956,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 956.10
Grundig HS 7031 İyonik Saç Düzleştirici Ve Biberiye Yağlı Şekillendirici

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

968,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 968.05
Grundig HS 7031 İyonik Saç Düzleştirici ve Biberiye Yağlı Şekillendirici

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

1.033,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1033.06
Grundig Hs 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

Satıcı: Muzeko

1.044,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1044.00
Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici Yeşil 1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 1049.00
Grundig Hs 7031 Botanika Biberiye Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: Arçelik Yetkili Satıcı - Abdik Tic.

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1109
Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici 1.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 1059
GRUNDIG HS 7031 Botanika Biberiye Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 1099.00
Grundig HS 7031 Yeşil Botanika Biberiye Yağ Terapisi Saç Düzleştirici 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 1149.00
Grundig HS 7031 Yeşil Botanika Biberiye Yağ Terapisi Saç Düzleştirici 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 1149.00
Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici yesil

Satıcı: Edakik

1.169,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 1169.10
Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici yesil

Satıcı: aykocdtm

1.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 1170.00
Grundig Hs 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı Iyonik Saç Düzleştirici

Satıcı: sakaryaev

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1189.00
Grundig Hs 7031 Botanika İyonik Saç Düzleştirici Yeşil

Satıcı: ASİL EV ALETLERİ

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 1199.00
Grundig HS 7031 Seramik Dijital Ekranlı İyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: TAŞARAVM

1.212,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

16 1212.50

Grundig HS 7031 Botanika Saç Düzleştirici (Yeşil) Fiyat Geçmişi

Grundig HS 7031 Botanika Saç Düzleştirici Ürün Ailesi

Grundig HS 7031 Botanika Saç Düzleştirici (Yeşil) Temel Özellikleri

4 kademe
160 °C
220 °C
Çap:
30 mm
Seramik
Var
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Grundig HS 7031 Botanika Saç Düzleştirici (Yeşil) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 4 kademe
• En Düşük Isı 160 °C
• En Yüksek Isı 220 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 40 sn
• İyon Özelliği Var
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Biberiye Yağı Hareketli Plaka Otomatik Kapanma Sıcaklık Hafıza İşlevi

TASARIM

• Ekran Var
• Çap 30 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Renk Yeşil

Grundig HS 7031 Botanika Saç Düzleştirici (Yeşil) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.