Isı Kademesi:
4 kademe
En Düşük Isı:
160 °C
En Yüksek Isı:
220 °C
Çap:
30 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Sesli Uyarı:
Yok

Grundig HS 7033 Botanika Saç Düzleştirici (Sarı) Fiyatları

Hs 7033 Botanika Papatya Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 840.00
Grundig HS 7033 Botanika Papatya Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici sari

Satıcı: palmiye-store

905,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 905.55
Grundig Saç Düzleştirici Hs 7033

Satıcı: indirimevi

929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 929.00
Grundig Saç Düzleştirici Hs 7033

Satıcı: Edakik

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 939.00
Grundig HS 7033 Botanika Papatya Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici sari

Satıcı: Grundig_Türkiye | 10 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 999.00
Grundıg Hs 7033 Botanika Papatya Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

999,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 999.60
Grundig HS 7033 Seramik Dijital Ekranlı İyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: MEDIAMARKT

1.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1029.00
Grundig HS 7033 Botanika Papatya Yağ Terapisi Saç Şekillendirici Sarı 1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 1049.00
Grundig HS 7033 Seramik Dijital Ekranlı İyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

1.080,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1080.06
Grundig Hs 7033 Botanika Papatya Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: Arçelik Yetkili Satıcı - Abdik Tic.

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 1159
GRUNDIG HS 7033 Botanika Papatya Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1149.00
Grundig HS 7033 Botanika Papatya Yağ Terapisi Sarı Saç Düzleştirici 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 1149.00
Grundig HS 7033 Botanika Papatya Yağ Terapisi Saç Düzleştirici 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 1149.00
Grundig Hs 7033 İyonik Saç Düzleştirici Sarı

Satıcı: Buevin

1.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 1159.00
Grundig HS 7033 Botanika Papatya Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1209

Grundig HS 7033 Botanika Saç Düzleştirici (Sarı) Fiyat Geçmişi

Grundig HS 7033 Botanika Saç Düzleştirici Ürün Ailesi

Grundig HS 7033 Botanika Saç Düzleştirici (Sarı) Temel Özellikleri

4 kademe
160 °C
220 °C
Çap:
30 mm
Seramik
Var
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Grundig HS 7033 Botanika Saç Düzleştirici (Sarı) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 4 kademe
• En Düşük Isı 160 °C
• En Yüksek Isı 220 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 40 sn
• İyon Özelliği Var
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Hareketli Plaka Otomatik Kapanma Papatya Yağı Sıcaklık Hafıza İşlevi

TASARIM

• Ekran Var
• Çap 30 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Renk Sarı

Grundig HS 7033 Botanika Saç Düzleştirici İle En Çok Karşılaştırılan Saç Şekillendiriciler

Grundig HS 7033 Botanika Saç Düzleştirici (Sarı) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.