Isı Kademesi:
4 kademe
En Düşük Isı:
160 °C
En Yüksek Isı:
220 °C
Çap:
30 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Sesli Uyarı:
Yok

Grundig HS 7032 Botanika Saç Düzleştirici (Mor) Fiyatları

Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici mor

Satıcı: Grundig_Türkiye

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 999.00
Grundig HS 7032 Seramik Dijital Ekranlı İyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: Pazarama

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 999.00
Grundıg Hs 7032 Botanika Lavanta Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

999,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 999.60
Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici Mor 1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1049.00
Grundig Saç Düzleştirici HS 7032

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1049.00
Grundig HS7032 Botanika Serisi Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

13 yorum

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 1049.00
Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici mor

Satıcı: mediamarkt

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1050.00
Grundig HS 7032 Seramik Dijital Ekranlı İyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: MEDIAMARKT

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1050.00
Grundig Hs 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı Iyonik Saç Düzleştirici

Satıcı: 1Mercan Ev Aletleri

1.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1098.00
Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici 1.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1059
Grundig HS 7032 Mor Saç Düzleştirici 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 1149.00
GRUNDIG HS 7032 Botanika Lavanta Yağ Terapisi Saç Düzleştirici

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 1149.00
Grundig HS 7032 Mor Saç Düzleştirici 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 1149.00
Grundig Hs 7032 Saç Düzleştiricisi Botanika Lavanta Yağ Terapisti

Satıcı: GANIO

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1199.00
Grundig Hs 7032 İyonik Saç Düzleştirici Mor

Satıcı: ASİL EV ALETLERİ

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 1199.00
Grundig Hs 7032 İyonik Saç Düzleştirici Mor

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

1.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 1350.00

Grundig HS 7032 Botanika Saç Düzleştirici (Mor) Fiyat Geçmişi

Grundig HS 7032 Botanika Saç Düzleştirici Ürün Ailesi

Grundig HS 7032 Botanika Saç Düzleştirici (Mor) Temel Özellikleri

4 kademe
160 °C
220 °C
Çap:
30 mm
Seramik
Var
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Grundig HS 7032 Botanika Saç Düzleştirici (Mor) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 4 kademe
• En Düşük Isı 160 °C
• En Yüksek Isı 220 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 40 sn
• İyon Özelliği Var
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Hareketli Plaka Lavanta Yağı Otomatik Kapanma Sıcaklık Hafıza İşlevi

TASARIM

• Ekran Var
• Çap 30 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Renk Mor

Grundig HS 7032 Botanika Saç Düzleştirici (Mor) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.