Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

ttec 2SCP01L Şarj Aleti (Lightning) Fiyatları

Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Lightning (Iphone)1 50CM Kablo Beyaz

Satıcı: OnlineOzel

470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 470.00
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Lightning (Iphone)1 50CM Kablo Beyaz

Satıcı: Stoklu Market

474,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 474.90
Ttec 2scp01lb Smartcharger 20w Pd Seyahat Hızlı Şarj Cihazı + Usb-c - Lightning 150cm Kablo Beyaz

Satıcı: onlineozel

495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 495.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning 150 Cm Kablo Beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

535,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 535.50
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Lightning (Iphone)1 50CM Kablo Beyaz

Satıcı: OnlineOzel | 58 yorum

570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 570.00
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Lightning (Iphone)1 50CM Kablo Beyaz

Satıcı: Stoklu Market | 58 yorum

574,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 574.90
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning (ıphone)1 50cm Kablo Beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 620.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning (ıphone)1 50cm Kablo Beyaz

Satıcı: AYIK İLETİŞİM

640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 640.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning 150 Cm Kab

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

673,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 673.57
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning 150 Cm Kablo Beyaz

Satıcı: Uyar e ticaret

678,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 678.03
ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning 150cm Kablo Beyaz 2SCP01L

Satıcı: Uyar e ticaret

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 709
Ttec Smart Charger Pro Pd 20W Şarj Aleti (Type-C Şarj Adaptörü + Type-C To Lightning Kablo) Beyaz-2Scp01lb

Satıcı: PDAteknoloji

719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 719.10
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning 150 Cm Kablo Beyaz

Satıcı: Kuzey Pazarlama

723,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 723.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - Lightning 150 Cm Kablo Beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ

741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 741.00
Ttec 2Scp01Lb SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Cihazı + Usb-C - Lightning 150cm Kablo Beyaz 1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 1249.00
Ttec 2scp01lb Smartcharger 20w Pd Seyahat Hızlı Şarj Cihazı + Usb-c - Lightning 150cm Kablo Beyaz

Satıcı: mediamarkt

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

16 1250.00
Ttec Smart Charger Pro 2scp01lb PD 20W Type-C To Lightning Kablo Type-C Şarj Adaptörü Beyaz 1.249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 1259

ttec 2SCP01L Şarj Aleti (Lightning) Fiyat Geçmişi

ttec 2SCP01L Şarj Aleti Ürün Ailesi

ttec 2SCP01L Şarj Aleti (Lightning) Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec 2SCP01L Şarj Aleti (Lightning) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü Lightning
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec 2SCP01L Şarj Aleti (Lightning) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.