Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

ttec SmartCharger 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Fiyatları

Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Usb-C 3A Kablo Beyaz

Satıcı: MC HOME

385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 385.00
Ttec Smart Charger Pro PD 20W Şarj Aleti (Type-C Şarj Adaptörü + Type-C to Type-C Kablo) Beyaz-2SCP01CB

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

446,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 456
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Usb-C 3A Kablo Beyaz

Satıcı: UYAR E TİCARET | 14 yorum

450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 450.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo Beyaz TYP-C

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 479.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo Beyaz TYP-C

Satıcı: Stoklumarket

499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 499.90
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A TYP-C Kablo Beyaz

Satıcı: Hausport

553,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 553.50
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A TYP-C Kablo Beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

558,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 558.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A TYP-C Kablo Beyaz

Satıcı: OnlineOzel

564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 564.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A TYP-C Kablo Beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ

569,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 569.05
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A TYP-C Kablo

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

594,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 594.20
Ttec 2SCP01CB Smartcharger 20W Pd Usb-C To Usb-C 3A Kablo + Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: GÜMÜŞOK TEKNOLOJİ

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 629.00
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Usb-C 3A Typ-C Kablo Beyaz

Satıcı: Kuzey Pazarlama

686,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

12 686.60
Ttec 2Scp01Cb SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Cihazı + Usb-C - 3A Kablo Beyaz 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1009
Ttec 2scp01cb Smartcharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-c - Usb-c 3A Kablo Beyaz 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1009

ttec SmartCharger 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger 20W Şarj Aleti Ürün Ailesi

ttec SmartCharger 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec SmartCharger 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.