Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
Toplam Anlık Güç:

ttec SmartCharger 20W PD Şarj Aleti (Sadece Adaptör) Fiyatları

Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti - Beyaz

Satıcı: Stoklu Market | 39 yorum

324,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 324.90
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: Stoklu Market | 39 yorum

329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 329.90
ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz 2SCP01B

Satıcı: pdateknoloji

339,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 349
ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2SCP01S

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 359
Ttec ADAPTÖR TTEC SMARTCHARGER PRO 2SCP01B 20W PD TYPE-C

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 415.00
Ttec ADAPTÖR TTEC SMARTCHARGER PRO 2SCP01B 20W PD TYPE-C

Satıcı: Gold Store

428,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 428.00
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Hausport

438,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 438.30
Ttec SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 449.10
TTEC 2SCP01B SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Beyaz Set

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ

503,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 503.50
Ttec SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Gold Store

532,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 532.53
Ttec Smart Charger Pro Pd 20W Şarj Aleti (Type-C Şarj Adaptörü) Beyaz-2Scp01b

Satıcı: PDAteknoloji

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 539.10
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: ÇİFTÇİBURADA

648,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

12 648.60
Ttec 2Scp01B SmartCharger 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Beyaz 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 709
Ttec Smartcharger 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 709

ttec SmartCharger 20W PD Şarj Aleti (Sadece Adaptör) Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger 20W PD Şarj Aleti Ürün Ailesi

ttec SmartCharger 20W PD Şarj Aleti (Sadece Adaptör) Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger 20W PD Şarj Aleti (Sadece Adaptör) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

VARYANT VARYANT

• Varyant Farkı Sadece Adaptör

ttec SmartCharger 20W PD Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

ttec SmartCharger 20W PD Şarj Aleti (Sadece Adaptör) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.