Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Hasat Zamanı:
Hacim:
1 litre
Asit Oranı:
Ambalaj:
Pet

Olin Ayçiçek Yağı 1 lt (Pet) Fiyatları

Olin Ayçiçek Yağı 1000 ml Pet Ambalaj

Satıcı: Amazon.com.tr

174,24 TL

(174,24 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 184.24
Olin Ayçiçek Yağı 1 lt x 10 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.484,10 TL

(148,41 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 1484.10
Olin Ayçiçek Yağı 1 Lt X 10 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.501,30 TL

(150,13 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1501.30
Olin 1 Lt Pet 3Lü Paket Ayçiçek Yağı

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

517,10 TL

(172,37 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 517.10
Olin Ayçiçek Yağı Pet 1 Lt 4 Lü

Satıcı: HÜRBA

701,91 TL

(175,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 701.91
Olin Ayçiçek Yağı 1 lt x 10 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.799,00 TL

(179,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1799.00
Olin Ayçiçek Yağı Pet 1 Lt 3 Lü

Satıcı: HÜRBA

620,91 TL

(206,97 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 620.91
Olin Ayçiçek Yağı Pet 1 Lt 3 Lü

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

669,00 TL

(223,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 669.00
OLİN Ayçiçek Yağı Pet 1 Lt

Satıcı: ARI MARKET AVM

235,15 TL

(235,15 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 245.15
Olin Ayçiçek Sıvı Yağı 1 Lt.

Satıcı: HÜRBA

296,91 TL

(296,91 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 306.91

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

298,79 TL

(298,79 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 308.79
OLİN Ayçiçek Yağı Pet 1 Lt

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

328,67 TL

(328,67 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 328.67
OLİN Ayçiçek Yağı Pet 1 Lt

Satıcı: hürba

339,90 TL

(339,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 339.90
OLİN Ayçiçek Yağı Pet 1 Lt

Satıcı: Gecegündüz

339,90 TL

(339,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 339.90
Olin Ayçiçek Yağı Pet 1 lt 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

530,10 TL

(530,10 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 530.10

Olin Ayçiçek Yağı 1 lt (Pet) Fiyat Geçmişi

Olin Ayçiçek Yağı 1 lt (Pet) Temel Özellikleri

1 litre
Pet

Olin Ayçiçek Yağı 1 lt (Pet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Olin Ayçiçek Yağı 1 lt (Pet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.