Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Hasat Zamanı:
Hacim:
2 litre
Asit Oranı:
Ambalaj:
Pet

Olin Ayçiçek Yağı 2 lt (Pet) Fiyatları

Olin Ayçiçek Yağı Pet 2 Lt

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

361,70 TL

(180,85 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 361.70
Olin Ayçiçek Yağı 2 Lt X 10 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

2.675,40 TL

(133,77 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2675.40
Olin Ayçiçek Yağı 2 lt x 10 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

2.699,10 TL

(134,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 2699.10
Olin Ayçiçek Yağı 2 lt x 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.664,10 TL

(138,68 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1664.10
Olin Ayçiçek Yağı 2 Lt X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.673,90 TL

(139,49 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1673.90
Olin Ayçiçek Yağı 2 Lt Pet 4 Lü

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.164,60 TL

(145,58 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1164.60
Olin Ayçiçek Yağı Pet 2 lt x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.169,10 TL

(146,14 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 1169.10
OLİN Ayçiçek Yağı 2 lt x 10 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

2.997,82 TL

(149,89 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2997.82
Olin Ayçiçek Yağı 2 lt x 10 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

3.129,00 TL

(156,45 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3139
Olin Ayçiçek Yağı 2 lt x 6 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

1.919,00 TL

(159,92 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 1929
Olin Ayçiçek Yağı 2 lt Pet 4 lü

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.429,00 TL

(178,63 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 1429.00
Olin Ayçiçek Yağı Pet 2 lt

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

386,10 TL

(193,05 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 386.10
Olin Ayçiçek Yağı Pet 2 L

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

431,04 TL

(215,52 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 431.04
Olin Ayçiçek Yağı Pet 2 lt

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

456,92 TL

(228,46 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

14 456.92
Olin Ayçiçek Yağı Pet 2 Lt

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

479,00 TL

(239,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 479.00

Olin Ayçiçek Yağı 2 lt (Pet) Fiyat Geçmişi

Olin Ayçiçek Yağı 2 lt (Pet) Temel Özellikleri

2 litre
Pet

Olin Ayçiçek Yağı 2 lt (Pet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Olin Ayçiçek Yağı 2 lt (Pet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.