Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Hasat Zamanı:
Hacim:
5 litre
Asit Oranı:
Ambalaj:
Teneke

Olin Ayçiçek Yağı 5 lt (Teneke) Fiyatları

Olin Ayçiçek Yağı 5 Lt Teneke

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

758,80 TL

(151,76 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 758.80
Olin Ayçiçek Yağı Teneke 2 x 5 L

Satıcı: geltatsupermarket

1.400,49 TL

(140,05 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1400.49
Olin Ayçiçek Yağı Teneke 5 lt

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

773,10 TL

(154,62 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 773.10
Olin Ayçiçek Yağı 5 Litre

Satıcı: HÜRBA

773,91 TL

(154,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 773.91
Olin Ayçiçek Yağı 5000 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

794,40 TL

(158,88 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 794.40
Olin Ayçiçek Yağı 5000 ml Teneke Ambalaj

Satıcı: Amazon.com.tr

808,68 TL

(161,74 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 818.68
OLİN Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

829,00 TL

(165,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 829.00
Olin Ayçiçek Yağı 5 Lt Teneke

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

969,00 TL

(193,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 969.00
Olin Ayçiçek Yağı 5 Lt Teneke x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.421,10 TL

(284,22 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1421.10
Olin Ayçiçek Yağı 5 Lt Teneke X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.432,20 TL

(286,44 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1432.20

Olin Ayçiçek Yağı 5 lt (Teneke) Fiyat Geçmişi

Olin Ayçiçek Yağı 5 lt (Teneke) Temel Özellikleri

5 litre
Teneke

Olin Ayçiçek Yağı 5 lt (Teneke) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Olin Ayçiçek Yağı 5 lt (Teneke) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.