Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: n11
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 6999.00 Samsung Taşınabilir T9 SSD, USB 3.2 Gen 2x2 2 TB, 2.000 MB/sn Okuma, 2.000 MB/sn Yazma, Siyah, MU-PG2T0B/WWSatıcı: Amazon.com.tr
7.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 7299.00 Samsung 2Tb T9 Mu-Pg2T0B/Ww Ssd Usb 3.2 Harici Disk SiyahSatıcı: idefix
7.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 7309 Samsung 2Tb T9 Mu-Pg2T0B/Ww Ssd Usb 3.2 Harici Disk Siyah 7.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 7299.00 Samsung MU-PG2T0B/WW 2 TB T9 2000/1950 MB/S - SiyahSatıcı: Hepsiburada | 5 yorum
7.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 7559.00 Samsung T9 2TB 2.000MB/sn USB 3.2 Gen 2x2 Taşınabilir SSD SiyahSatıcı: Trendyol
8.202,57 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 8212.57 Samsung 2TB T9 USB 3.2 Siyah (Okuma 2000MB/Yazma 2000MB) Taşınabilir SSD1 yorum
8.377,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 8377.00 Samsung T9 2tb MU-PG2T0B/WW 2.000MB/SN USB 3.2 Gen 2x2 Taşınabilir SSD Siyah 3 Yıl SamsungSatıcı: Laptopfırsatı
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 8999.00 Samsung Taşınabilir SSD T9,USB 3.2 Gen, 2 TB,Siyah 9.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 9659.00 Samsung T9 2Tb Mini Usb 3.2 Gen 2.2 Type C Siyah Tasinabilir SsdSatıcı: PTD Bilişim
11.191,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 11191.37 SAMSUNG 2TB T9 MU-PG2T0B/WW SSD USB 3.2 HARİCİ DİSK SİYAHSatıcı: onlinealisverisyap
11.193,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
11 11203 Samsung T9 MU-PG2T0B/WW 2 TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Taşınabilir SSDSatıcı: ramazanmutlu
11.469,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
12 11469.90 Samsung T9 MU-PG2T0B/WW 2 TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
11.848,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
13 11848.61 Samsung 2Tb T9 Mu-Pg2T0B/Ww Ssd Usb 3.2 Harici Disk SiyahSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.008,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 12008.04 Samsung 2Tb Tasınabılır T9 Mu-Pg2t0b/Ww 12.499,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
15 12499.75 SAMSUNG 2TB TAŞINABİLİR T9 MU-PG2T0B/WWSatıcı: UZMANLARPC
12.541,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
16 12541.70 Samsung T9 2TB 2.000MBsn USB 3.2 Gen 2x2 Harici SSD Siyah 3 YIL Samsung TURKIYE GarantiliSatıcı: laptopfırsatı
12.701,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
17 12701.88