Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung T9 SSD (1 TB) Fiyatları

Samsung T9 MU-PG1T0B/WW 1 TB USB 3.2 Gen 2x2 Type C Taşınabilir SSD siyah

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

12.880,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 12880.50
Samsung 1Tb T9 Mu-Pg1t0b-Ww 2.000Mb-Sn Usb 3.2 Gen 2X2 Tasinabilir Harici Ssd Siyah

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

13.206,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 13206.00
Samsung MU-PG1T0B/WW 1 TB T9 2000/1950 MB/S SSD - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 50 yorum

13.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 13469.00
Samsung MU-PG1T0B/WW 1 TB T9 2000/1950 MB/S SSD - Siyah

Satıcı: Ronin_Bilgisayar | 50 yorum

13.478,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 13478.74
Samsung T9 1 Tb Mu-Pg1T0B/Ww Usb 3.2 Taşınabilir Ssd

Satıcı: Ronin_bilgisayar

13.483,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 13483.00
Samsung T9 1Tb Usb 3.2 Gen 2X2 Type-C Siyah

Satıcı: Ucuz Sepet

13.810,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 13810.10
Samsung 1TB T9 MU-PG1T0B-WW 2.000Mb-sn USB 3.2 Gen 2x2 Tasinabilir Harici SSD Siyah

Satıcı: Ronin Bilgisayar

13.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 13900.00
Samsung T9 MU-PG1T0B/WW 1 TB USB 3.2 Gen 2x2 Type C Taşınabilir SSD siyah

Satıcı: Uzmanlarpc

14.253,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 14253.72
SAMSUNG 1TB TAŞINABİLİR T9 MU-PG1T0B/WW

Satıcı: UZMANLARPC

14.385,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 14385.31
Samsung T9 1 Tb Mu-Pg1T0B/Ww Usb 3.2 Taşınabilir Ssd

Satıcı: YEDİGÜN STORE

16.537,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 16537.85
Samsung T9 1 TB 17.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17110.00
Samsung 1TB T9 Taşınabilir SSD Mu-Pg1T0B/Ww 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 18999.00
Samsung 1TB T9 USB 3.2 Siyah (Okuma 2000MB/Yazma 2000MB) Taşınabilir SSD

2 yorum

19.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 19019.00

Samsung T9 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Samsung T9 SSD Ürün Ailesi

Samsung T9 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

USB

Samsung T9 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 88 mm
• Genişlik 60 mm
• Derinlik 14 mm
• Ağırlık 122 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Samsung T9 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.