Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum
12.845,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 12845.39 Samsung T9 MU-PG4T0B/WW 4 TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type-C Taşınabilir SsdSatıcı: n11
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 13999.00 Samsung Taşınabilir T9 SSD, USB 3.2 Gen 2x2 4 TB, 2.000 MB/sn Okuma, 2.000 MB/sn Yazma, Siyah, MU-PG4T0B/WWSatıcı: Amazon.com.tr
14.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 14599.00 Samsung 4Tb T9 Mu-Pg4T0B/Ww Ssd Usb 3.2 Harici Disk SiyahSatıcı: idefix
14.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 14609 Samsung 4Tb T9 Mu-Pg4T0B/Ww Ssd Usb 3.2 Harici Disk Siyah 14.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 14599.00 Samsung 4TB T9 USB 3.2 Siyah (Okuma 2000MB/Yazma 2000MB) Taşınabilir SSD 15.310,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 15310.00 Samsung Taşınabilir SSD T9,USB 3.2 Gen, 4 TB,Siyah 17.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 17849.00 Samsung Taşınabilir T9 SSD, USB 3.2 Gen 2x2 4 TB, 2.000 MB/sn Okuma, 2.000 MB/sn Yazma, Siyah,Satıcı: Trendyol
17.833,82 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
8 17843.82 SAMSUNG 4TB T9 MU-PG4T0B/WW SSD USB 3.2 HARİCİ DİSK SİYAHSatıcı: onlinealisverisyap
20.453,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 20463 Samsung T9 4Tb Mini Usb 3.2 Gen 2.2 Type C Siyah Tasinabilir SsdSatıcı: PTD Bilişim
20.593,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
10 20593.94 Samsung T9 MU-PG4T0B/WW 4 TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type-C Taşınabilir SsdSatıcı: ramazanmutlu
20.902,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 20902.90 Samsung T9 MU-PG4T0B/WW 4 TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type-C Taşınabilir SsdSatıcı: onlinealisverisyap
21.722,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
12 21722.24 Samsung 4Tb T9 Mu-Pg4T0B/Ww Ssd Usb 3.2 Harici Disk SiyahSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
22.014,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 22014.52 SAMSUNG 4TB TAŞINABİLİR T9 MU-PG4T0B/WWSatıcı: UZMANLARPC
22.794,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 22794.34