Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 7599.00 SanDisk Extreme Pro SDSSDE81-2T00-G25 2 TB 2.5" Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji | 5 yorum
7.598,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 7598.00 SanDisk Extreme Pro 2tb 2000mb/sn Taşınabilir Ssd V2 Disk Sdssde81-2t00-g25Satıcı: GpnTeknoloji | 5 yorum
7.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 7699.00 Sandisk Extreme Pro Sdssde81-2T00-G25 2 TB 2.5'' Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji
7.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 7899.00 Sandisk Extreme Pro 2Tb 2000Mb/Sn Tasinabilir Ssd V2 Disk Sdssde81-2T00-G25Satıcı: GpnTeknoloji
7.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 7949.00 Sandisk 2TB Extreme PRO V2 Harici SSD (2000MB Okuma / 2000MB Yazma) 7.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7950.00 Sandisk Extreme Pro Sdssde81-2T00-G25 2Tb 2.5 Taşınabilir Ssd SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7999.00 SanDisk SDSSDE81-2T00-G25 USB 3.2 Gen 2x2 2 TB SSDSatıcı: GpnTeknoloji
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 8099.00 SanDisk Extreme Pro Sdssde81-2t00-g25 2tb 2000mb/s Okuma Hızlı Usb 3.2 Taşınabilir Ssd DiskSatıcı: Orkatek Elektronik
9.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
9 9200.00 SanDisk Extreme Pro SDSSDE81-2T00-G25 2 TB 2.5" Taşınabilir SSDSatıcı: ORKATEKELEKT
9.396,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
10 9396.00 SanDisk Extreme Pro V2 2 TB SDSSDE81-2T00-G25 2.5" SSD USB 3.2 Taşınabilir Disk 9.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 9909 SanDisk Extreme Pro SDSSDE81-2T00-G25 2 TB 2.5" Taşınabilir SSDSatıcı: Netsiparis
11.225,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
12 11225.90 Sandısk Sdssde81-2T00-G25 Extreme Pro Portable Ssd 2000Mb/S 2Tb 11.474,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 11474.18