Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 49 yorum
4.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 4809 Sandisk 1TB Extreme PRO V2 Harici SSD (2000MB Okuma / 2000MB Yazma) 4.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 4799.00 SanDisk Extreme Pro SDSSDE81-1T00-G25 1 TB 2.5" Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji | 4 yorum
4.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 4898.00 SanDisk Extreme Pro V2 1tb Sdssde81-1t00-g25 2000mb/s Taşınabilir SsdSatıcı: GpnTeknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4999.00 Sandisk Extreme Pro Sdssde81-1T00-G25 1 TB 2.5'' Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4999.00 Sandisk Extreme Pro 1Tb 2000Mb/Sn Tasinabilir Ssd V2 Disk Sdssde81-1T00-G25 5.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 5149.00 SanDisk Extreme Pro V2 1tb Sdssde81-1t00-g25 2000mb/s Taşınabilir SsdSatıcı: Ozan Fotoğrafçılık
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 5499.00 SanDisk Extreme Pro 1 TB Portable SSD 6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 6309