Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 24 yorum
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 11999.00 SanDisk Extreme PRO V2 SDSSDE81-4T00-G25 4 TB 2000 MB/S Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji | 3 yorum
12.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 12998.00 SanDisk Extreme PRO 4TB Taşınabilir SSD - 2000MB / s'ye kadar Okuma / Yazma Hızları, USB 3.2 Gen2 x2, Dövme Alüminyum Muhafaza, 2 metrelik düşme koruması ve IP55 direnciSatıcı: Amazon.com.tr
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 12999.00 Sandisk Extreme Pro V2 Sdssde81-4T00-G25 4 TB 2000 MB/sn Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 13299.00 Sandisk Extreme Pro V2 4Tb Sdssde81-4T00-G25 2000Mb/S Tasinabilir SsdSatıcı: GpnTeknoloji
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13499.00 SanDisk 4tb Sdssde81-4t00-g25 Extreme Pro Taşınabilir SsdSatıcı: GpnTeknoloji
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 13499.00 Sandisk Extreme Pro V2 4Tb Sdssde81-4T00-G25 2000Mb/S Taşınabilir Ssd SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 13499.00 SANDISK SDSSDE81-4T00-G25 Extreme Pro 4 TB Taşınabilir SSD Siyah 15.497,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15507 SanDisk Extreme PRO V2 4 TB SDSSDE81-4T00-G25 2.5" SSD USB 3.2 Taşınabilir Disk 16.398,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 16408.98 Sandısk 4Tb Extreme Pro V2 Nvme Sdssde81-4T00-G25 17.707,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 17707.29