Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sandisk 8TB Extreme SDSSDE61-8T00-G25 1050MB-SN USB 3.2 Taşınabilir SSD - Siyah
Satıcı: Take it | 18 yorum
75.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 75000.00
SanDisk Extreme SSD SDSSDE61-8T00-G25 8 TB USB 3.2 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: mediamarkt
78.755,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 78755.00
Sandisk Extreme 8tb 1050MB/SN USB 3.2 Nesil 2 Taşınabilir SSD SDSSDE61-8T00-G25 - Beyaz
Satıcı: ÇİÇEN TEKNOLOJİ
79.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 79990.00
Sandisk 8 TB Extreme Taşınabilir SSD Siyah
82.899,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
4 82899.00
SanDisk Extreme Portable SSD 8TB
82.899,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
30 dk önce
5 82899.00
SANDISK 8 TB Extreme Taşınabilir SSD Siyah Satıcı: MEDIAMARKT
82.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 82900.00
SanDisk Extreme 8TB 1050MB/sn USB 3.2 Nesil 2 Taşınabilir SSD SDSSDE61-8T00-G25 Satıcı: Erenler Ticaret
95.057,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 95057.48
8 TB
75.000,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM