Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
3.497,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 sn önceki fiyat
1 3497.00 Seagate Expansion STKM4000400 4 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: Bettlepc | 6 yorum
4.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 4049.00 Seagate EXT EXP U3 S Stkm4000400 2.5 4TB Taşınabilir DiskSatıcı: TEKNOSA
4.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4139.00 Seagate Expansion 4tb 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STKM4000400 + 2 Yıl Veri KurtarmaSatıcı: RMEEY | 99 yorum
4.378,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 4378.99 Seagate Expansion 4TB STKM4000400 Expansion Portable 2.5 Usb3.0 4tb Harici DiskSatıcı: RMEEY e-Ticaret
4.655,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4655.99 Seagate Expansion 4TB Expansion Portable 2.5 Usb3.0 4tb Harici DiskSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
5.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5083.00 Seagate 2,5" 4TB Expansion USB3.0 / USB2.0 Taşınabilir Disk4 yorum
5.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 5083.00 SEAGATE EXPANSION 4 TB 2.5" USB3.0 (STKM4000400) +RESCUESatıcı: TEKNOFİS
5.819,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 5819.91 Seagate Expansıon 4 Tb 2.5" Usb3.0 (STKM4000400) +RescueSatıcı: MELİENTE
5.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 5850.00