Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Expansion HDD (5 TB) Fiyatları

Seagate Expansion Stkm5000400 Usb 3.0 2.5" 5 Tb Harici Harddisk

Satıcı: Netsiparis

8.742,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 8742.80
Seagate Expansion 2.5" 5 TB Stkm5000400 Harici Hard Disk Siyah 9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 9599.00
Seagate 5 TB Expansion STKM5000400 2.5" USB 3.0 Harici Harddisk

Satıcı: MEDIAMARKT

9.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 9600.00
Seagate 5 TB Expansion STKM5000400 2.5" USB 3.0 Harici Harddisk

Satıcı: TEKNOFİS

10.779,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 10779.91
Seagate Expansion 5tb 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STKM5000400 + 2 Yıl Veri Kurtarma

Satıcı: MAGNUM | 143 yorum

11.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 11999.90
Seagate Expansion STKM5000400 2.5" 5 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: ETERNAL | 31 yorum

13.322,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 13322.72
Seagate 5Tb 2.5" Expansıon U3 S Stkm5000400 Usb 3.0 Harici Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

13.354,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 13354.20
Seagate Expansion STKM5000400 2.5" 5 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

13.491,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 13491.71
SEAGATE 5TB 2.5 EXPANSION U3 S STKM5000400 USB 3.0 HARİCİ DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

13.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 13563.00

Seagate Expansion HDD (5 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Expansion HDD Ürün Ailesi

Seagate Expansion HDD (5 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 115 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 21 mm
• Ağırlık 257 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Seagate Expansion HDD (5 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.