Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba Canvio Basics 4 Tb Hdtb440ek3ca 2.5" Usb 3.0 Taşınabilir Disk
Satıcı: tulparlife
6.696,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 6696.00
Toshiba s HDTB440EK3CA 4 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir HDD - Siyah Satıcı: Vizyon Bilgisayar
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 6999.00
Toshiba Canvio Basic 4TB 2.5 Inç USB 3.0 Taşınabilir Disk HDTB440EK3CA Satıcı: Vizyon Bilgisayar
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 6999.00
Toshiba HDTB440EK3CA Canvio Basics 4 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: vizyonbilgisayar
7.439,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 7439.07
Toshiba HDTB440EK3CA Canvio Basics 4 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: computeryum
7.709,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 7709.70
Toshiba Canvio Basic 2.5" 4TB USB 3.2 Gen1 Harici Harddisk (HDTB440EK3CA)
Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 535 yorum
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 7999.00
Toshiba 4tb Canvio Basic 2.5" USB 3.0 HDTB440EK3CA
Satıcı: akelgüvenlik
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 8999.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ2 yorum