Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Dönüş Hızı:

WD My Book HDD Fiyatları

WD My Book 8 TB 3.5" USB 3.2 Taşınabilir SSD

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

12.454,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 12454.16
WD WDBBGB0080HBK-EESN My Book 8 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

12.594,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 12594.99
WD My Book Taşınabilir Disk, 8 TB, HDD, USB 3.0, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

12.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 12959
Wd 8TB My Book WDBBGB0080HBK-EESN USB 3.2 3.5" Taşınabilir Disk

Satıcı: GpnTeknoloji | 13 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 12999.00
WD WDBBGB0080HBK-EESN My Book 8 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: GpnTeknoloji

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 12999.00
Wd My Book 8Tb 3,5 İnc Usb 3.0 Taşınabilir Disk Wdbbgb0080hbk-Eesn

Satıcı: GpnTeknoloji

13.019,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 13019.10
WD My Book 8 TB 3.5" USB 3.2 Taşınabilir SSD

Satıcı: GpnTeknoloji

13.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 13299.05
Wd 3.5 8Tb Mybook Usb3.0 Siyah Wdbbgb0080hbk

Satıcı: HARMONY LİFE

13.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 13950.00
Wd 8Tb My Book Wdbbgb0080Hbk-Eesn Usb 3.2 3.5" Taşınabilir Disk

Satıcı: pazareyle

16.509,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 16509.29
Wd My Book 8TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk WDBBGB0080HBK-NESN

Satıcı: Naxin

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 24500.00

WD My Book HDD Fiyat Geçmişi

WD My Book HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 171 mm
• Genişlik 139 mm
• Derinlik 49 mm
• Ağırlık 960 g
• Renk Seçenekleri Siyah

WD My Book HDD İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Diskler

WD My Book HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.