Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Dönüş Hızı:

WD My Book HDD Fiyatları

Wd My Book 16Tb 3.5'' Usb 3.2 Gen 1 Harici Disk Wdbbgb0160hbk-Eesn

Satıcı: APTEK

23.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 23249.10
WD WDBBGB0160HBK-EESN Masaüstü Bilgisayar Hard Disk, Siyah, 16 TB

Satıcı: Amazon.com.tr

23.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 23984
Wd 16TB MyBook 3.5" Usb3 WDBBGB0160HBK-EESN Taşınabilir Disk Siyah

Satıcı: GpnTeknoloji

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 23999.00
Wd My Book 16 Tb 3.5 '' Usb 3.0 Harddisk Bbgb0160Hbk-Eesn

Satıcı: Aptek Teknoloji

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 23999.00
WD My Book 16TB USB3.2Gen1 3.5'' Masaüstü Harici Disk - WDBBGB0160HBK-EESN

Satıcı: Aptekteknoloji

24.002,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 24002.06
WD My Book 16TB USB3.2Gen1 3.5'' Masaüstü Harici Disk - WDBBGB0160HBK-EESN

Satıcı: GpnTeknoloji

24.414,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 24414.05
Wd My Book 16 Tb 3.5 '' Usb 3.0 Harddisk Bbgb0160Hbk-Eesn

Satıcı: Gpn Teknoloji

24.749,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 24749.01
WD My Book WDBBGB0160HBK-EESN 16 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: mediamarkt

28.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 28025.00
Wd 16Tb Mybook 3.5" Usb3 Wdbbgb0160hbk-Eesn Taşınabilir Disk Siyah

Satıcı: OCCUSİS

28.647,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 28647.30

WD My Book HDD Fiyat Geçmişi

WD My Book HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 171 mm
• Genişlik 139 mm
• Derinlik 49 mm
• Ağırlık 1 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

WD My Book HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.