Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd 14TB My Book WDBBGB0140HBK USB 3.2 3.5" Harici Harddisk
Satıcı: fırsatdiyarım | 16 yorum
20.459,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 20459.07
Wd My Book 14Tb 3.5 İnç Usb 3.0 Harici Disk Wdbbgb0140hbk-Eesn
Satıcı: GpnTeknoloji
21.575,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 21575.10
Wd My Book 14Tb 3.5 Usb 3.0 Harici Disk Bbgb0140Hbk-Eesn Satıcı: Gpn Teknoloji
22.309,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 22309.03
WD My Book WDBBGB0140HBK-EESN 14 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: GpnTeknoloji
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 22499.00
WD My Book 14TB 3.5" USB 3.0 Harici Disk WDBBGB0140HBK-EESN Satıcı: GpnTeknoloji
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 22999.00
Wd 14Tb My Book Wdbbgb0140hbk Usb 3.2 3.5" Harici Harddisk
Satıcı: Smallman
23.720,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 23720.10
Wd My Book 14Tb 3.5 Usb 3.0 Harici Disk Bbgb0140Hbk-Eesn Satıcı: SMALLMAN
24.773,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 24773.41
WD My Book WDBBGB0140HBK-EESN 14 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: MbTeknoloji
25.362,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
8 25362.76
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM