1.7 (4 oy) / Yorum Yaz
Ana SayfaUPSFSP

FSP FP1000 UPS (1000 VA)

Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Şarj Süresi (%90):
6 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

FSP FP1000 UPS (1000 VA) Fiyatları

FSP FP1000 Line-Intractive 1000VA 2 - 6 Dakika Ups 3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 3749.00
FSP FP1000 1.000 VA Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı (2x7A Akü) Ups

Satıcı: incehesap

3.830,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3830.82
Fsp 1000Va Fp1000 Lıne Interactıve Led Ekran Ups

Satıcı: ZmTeknoloji

3.877,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 3877.20
Fsp Fp1000 1000Va Line Interactive Ups (2X7a Akü)

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.924,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 3924.90
FSP 1000VA FP1000 LINE INTERACTIVE LED EKRAN UPS

Satıcı: ZmTeknoloji

3.892,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3902.15
Fsp FP1000 1000 VA 2 x 7 AH Line Interactive UPS Güç Kaynağı

Satıcı: zmteknoloji

4.000,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 4000.29
Fsp FP1000 1000 VA 2 x 7 AH Line Interactive UPS Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

4.044,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 4044.57
Fsp Fp1000 1000 Va Line Interactive

Satıcı: incehesap | 20 yorum

4.063,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4063.17
FSP FP1000 1000VA Line Interactive UPS (2x7A Akü)

Satıcı: Ptd Bilişim

4.109,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 4109.58
FSP Fp1000 1000va Line Interactive Ups (2x7a Akü)

Satıcı: incehesap

4.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4169.00
FSP Fp1000 1000va Line Interactive Ups (2x7a Akü)

Satıcı: JADDA

4.500,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4500.96
Fsp FP1000 1000VA Line Interactive Ups (2X7A Akü)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

4.644,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 4644.63
FSP FP1000 1000VA Line Interactive UPS (2x7A Akü)

Satıcı: MAESKO

5.622,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 5622.43

FSP FP1000 UPS (1000 VA) Fiyat Geçmişi

FSP FP1000 UPS (1000 VA) Temel Özellikleri

2
40 dB
6 saat
Simule Edilmiş Sinüs

FSP FP1000 UPS (1000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Line Interaktif
• Kapasite (VA) 1000 VA
• Kapasite (W) 600 W
• Port RS-232 (Opsiyonel) USB (Opsiyonel)
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 40 dB
• Diğer Özellikler Kapalıyken Şarj Edebilme

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 81 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 290 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 220 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 6 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Akü Değiştirme Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Akü Deşarj Koruması

TASARIM

• Yükseklik 182 mm
• Genişlik 130 mm
• Derinlik 320 mm
• Ağırlık 8.2 kg

FSP FP1000 UPS (1000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.