FSP FP800 UPS (800 VA)

Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
1
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Şarj Süresi (%90):
4 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

FSP FP800 UPS (800 VA) Fiyatları

Fsp 800Va Fp800 Lıne Interaktıf Ups

Satıcı: ZmTeknoloji

2.745,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2745.40
FSP FP800 800VA Line Interactive UPS (1x9A Akü)

Satıcı: Ptd Bilişim

2.798,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 2798.16
FSP 800VA FP800 LINE INTERAKTIF UPS

Satıcı: ZmTeknoloji

2.757,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2767.08
Fsp Fp800 800Va Line Interactive Ups 1X9a Akü

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.816,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2816.80
FSP FP800 800VA Line Interactive UPS (1x9A Akü)

Satıcı: UZMANLARPC

3.031,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 3031.47
Fsp FP800 800VA Line Interactive Ups Güç Kaynağı (1X9A Akü)

Satıcı: onlinealisverisyap

3.118,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 3118.43
FSP 800VA FP800 LINE INTERACTIVE LED EKRAN UPS

Satıcı: JADDA

3.152,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3152.00
Fsp FP800 800VA Line Interactive UPS

Satıcı: onlinealisverisyap | 16 yorum

3.178,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 3178.55
Fsp FP800 800VA Line Interactive Ups (1X9A Akü)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

3.280,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 3280.96
FSP 800VA FP800 LINE INTERACTIVE LED EKRAN UPS

Satıcı: Core Bilgisayar

3.653,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3653.84
FSP FP800 800VA Line Interactive UPS (1x9A Akü)

Satıcı: MAESKO

3.960,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 3960.19

FSP FP800 UPS (800 VA) Fiyat Geçmişi

FSP FP800 UPS (800 VA) Temel Özellikleri

1
40 dB
4 saat
Simule Edilmiş Sinüs

FSP FP800 UPS (800 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Line Interaktif
• Kapasite (VA) 800 VA
• Kapasite (W) 480 W
• Port RS-232 (Opsiyonel) USB (Opsiyonel)
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 40 dB
• Diğer Özellikler Kapalıyken Şarj Edebilme

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 110 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 220 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 1
• Şarj Süresi (%90) 4 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Akü Değiştirme Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Akü Deşarj Koruması

TASARIM

• Yükseklik 142 mm
• Genişlik 101 mm
• Derinlik 279 mm
• Ağırlık 4.9 kg

FSP FP800 UPS İle En Çok Karşılaştırılan UPS Cihazları

FSP FP800 UPS (800 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.