FSP FP600 UPS (600 VA)

Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
1
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Şarj Süresi (%90):
4 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

FSP FP600 UPS (600 VA) Fiyatları

Fsp FP600 600VA Line Interactive UPS

Satıcı: Barkomatik | 16 yorum

2.340,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2340.98
Fsp FP600 600VA Line Interactive UPS Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: Barkomarket

2.181,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2181.85
FSP FP600 Line-Intractive 600VA 2 - 6 Dakika Ups 2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2199.00
Fsp 600Va Fp600 Lıne Interactıve Led Ekran Ups

Satıcı: incehesap

2.243,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2243.22
FSP 600VA FP600 LINE INTERAKTIF UPS

Satıcı: ZmTeknoloji

2.201,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2211.87
FSP FP600 600VA Line Interactive UPS (1x7A Akü)

Satıcı: Ptd Bilişim

2.281,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 2281.34
Fsp FP600 600VA Line Interactive UPS Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: Techmarketim | 5 yorum

2.314,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2314.04
Fsp Fp600 600va Line Interactive Ups (1x7a Akü)

Satıcı: Teknoteg

2.456,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2466.88
Fsp FP600 600VA Line Interactive Ups (1X7A Akü)

Satıcı: Teknoteg

2.637,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 2637.04
FSP Fp600 600va Line Interactive Ups (1x7a Akü)

Satıcı: Teknoteg

2.637,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 2637.10
FSP FP600 600VA Line Interactive UPS (1x7A Akü)

Satıcı: MAESKO

3.147,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 3147.13
FSP FP600 600VA Line Interactive UPS (1x7A Akü)

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

3.228,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

12 3228.67

FSP FP600 UPS (600 VA) Fiyat Geçmişi

FSP FP600 UPS (600 VA) Temel Özellikleri

1
40 dB
4 saat
Simule Edilmiş Sinüs

FSP FP600 UPS (600 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Line Interaktif
• Kapasite (VA) 600 VA
• Kapasite (W) 360 W
• Port RS-232 (Opsiyonel) USB (Opsiyonel)
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 40 dB
• Diğer Özellikler Kapalıyken Şarj Edebilme

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 110 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 220 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 1
• Şarj Süresi (%90) 4 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Akü Değiştirme Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Akü Deşarj Koruması

TASARIM

• Yükseklik 142 mm
• Genişlik 101 mm
• Derinlik 279 mm
• Ağırlık 4.25 kg

FSP FP600 UPS (600 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.