Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Kingston Ikkp200-128Gb 128Gb Ironkey Keypad 200, Fıps 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Smallman

11.937,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11937.50
Kingston IronKey128GB Keypad 200 USB 3.2 XTS-AES 256-bit Şifre Korumalı Taşınabilir Bellek IKKP200/128GB

Satıcı: netsiparis

12.245,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 12255.3
Kingston Ikkp200-128Gb 128Gb Ironkey Keypad 200, Fıps 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Kraft Online

12.363,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 12363.30
Kingston IKKP200-128GB 128GB Ironkey Keypad 200, Fıps 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: kuralay

12.951,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 12951.45
Kingston IKKP200-128GB 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

13.167,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 13167.40
Kingston İkkp200-128Gb 128Gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: pazareyle

13.400,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 13400.67
Kingston İkkp200-128Gb 128Gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle

13.869,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 13869.06
Kingston İkkp200-128Gb 128Gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

13.974,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 13974.15

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (128 GB) Temel Özellikleri

USB

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 78 mm
• Genişlik 18 mm
• Derinlik 8 mm
• Renk Seçenekleri Mavi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.