Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (256 GB) Fiyatları

Kingston İkkp200-256Gb 256Gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: İntros

13.915,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 13915.02
Kingston Ikkp200-256Gb 256Gb Ironkey Keypad 200, Fıps 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Smallman

13.928,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 13928.10
Kingston Ironkey IKKP200-256GB 256 GB USB Şifreli Tuş Takımı Flash Bellek

Satıcı: kuralay

14.135,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 14135.07
Kingston Ironkey IKKP200-256GB 256 GB USB Şifreli Tuş Takımı Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

14.166,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 14166.69
Kingston IronKey 256GB Keypad 200, FIPS 140-3 USB 3.2 XTS-AES 256-bit Şifre Korumalı Taşınabilir Bellek - IKKP200/256GB

Satıcı: netsiparis

14.278,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 14288.8
Kingston Ikkp200-256Gb 256Gb Ironkey Keypad 200, Fıps 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Kraft Online

14.424,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 14424.80
Kingston IKKP200-256GB 256GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: İntros

14.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 14579.00
Kingston IKKP200-256GB 256GB Ironkey Keypad 200, Fıps 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: kuralay

15.042,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 15042.61
Kingston İkkp200-256Gb 256Gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: netsiparis

15.278,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 15278.00
Kingston IKKP200-256GB 256GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

15.321,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 15321.28
Kingston İkkp200-256Gb 256Gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: pazareyle

15.694,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 15694.71
Kingston İkkp200-256Gb 256Gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle

16.180,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 16180.11
Kingston IKKP200-256GB 256GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

17.226,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 17226.40

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (256 GB) Temel Özellikleri

USB

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 78 mm
• Genişlik 18 mm
• Derinlik 8 mm
• Renk Seçenekleri Mavi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.