Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (32 GB) Fiyatları

Kingston IKKP200-32GB 32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Mavilim Elektronik

8.190,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 8190.62
Kingston Ikkp200-32Gb 32Gb Ironkey Keypad 200, Fıps 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Kraft Online

8.239,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8239.90
Kingston IKKP200-32GB 32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: SMALLMAN

8.338,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 8338.00
İkkp200-32Gb 32Gb İronkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

8.504,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8504.10
Kingston IKKP200-32GB 32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: teknomevo

8.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 8549.00
Kingston IKKP200-32GB 32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: NETSİPARİS

8.694,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 8694.20
Kingston IKKP200-32GB 32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: netsiparis

8.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 8695.00
Kingston IKKP200-32GB 32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

8.731,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 8731.60
Kingston İkkp200-32Gb 32Gb İronkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

9.310,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 9310.67
Kingston IKKP200-32GB 32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) Flash Bellek

Satıcı: Öztürk Ticaret Ankara

12.679,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 12679.24

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (32 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (32 GB) Temel Özellikleri

USB

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (32 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 78 mm
• Genişlik 18 mm
• Derinlik 8 mm
• Renk Seçenekleri Mavi

Kingston IronKey Keypad 200 Flash Bellek (32 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.