Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Fiyatları

Sandisk SDCZ73-128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: TURAN COMPUTER | 1246 yorum

845,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 845.00
Sandisk SDCZ73-128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Civatech | 1246 yorum

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 849.00
SanDisk Ultra Flair SDCZ73-128G-G46 128 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: civatech

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 849.00
Sandisk Sdcz73-128G-G46 128Gb Ultra Flair Metal 3.0 Usb Flash Bellek Black

Satıcı: Smallman

1.606,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1606.80
SanDisk -128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: TURAN BİLGİSAYAR

875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 875.00
SanDisk -128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: CivaTech

877,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 877.00
SanDisk Ultra Flair 128 GB USB 3.0 Flash Bellek - SDCZ73-128G-G46, Gümüş

Satıcı: Opex Bilişim

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 909
Sandisk SDCZ73-128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Civatech

1.003,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1003.47
Sandisk SDCZ73-128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Civatech

1.062,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1062.15
Sandisk SDCZ73-128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Vipfiyat

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 1079.10
Sandisk Ultra Flair 128Gb Usb 3.0 Flash Bellek Sdcz73-128G-G46

Satıcı: VİPFİYAT

1.115,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1115.10
Sandisk SDCZ73-128G-G46 128GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Vipfiyat

1.163,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 1163.03
SanDisk Ultra Flair SDCZ73-128G-G46 128 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: INTROS

1.394,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 1394.07
SANDISK 128GB ULTRA FLAIR SDCZ73-128G-G46 USB 3.0 BELLEK

Satıcı: onlinealisverisyap

1.467,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1467.42
Sandısk 128Gb Ultra Flaır Sdcz73-128G-G46 Usb 3.0 Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

1.495,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 1495.20
Sandisk Ultra Flair 128Gb USB 3.0 Bellek Metal 1.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 1529.00
Sandisk Sdcz73-128G-G46 128gb Usb Ultra FlAir Metal Kasa Usb 3.0 1.529,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

17 1539
Sandisk 128GB Ultra Flair USB 3.0 SDCZ73-128G-G46 USB Bellek 1.742,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 1752

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 42 mm
• Genişlik 13 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Metin K**** Profil Resmi

4 yorum

Metin K**** Trendyol'da 113 tl'ye var. Neden seçeneklerde çıkmıyor? @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey ?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.