Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Fiyatları

Sandisk SDCZ73-064G-G46 64GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black - 1 Adet

Satıcı: Hepsiburada | 1536 yorum

612,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 612.80
SanDisk Ultra Flair SDCZ73-064G-G46 64 GB Flash Bellek

Satıcı: Amazon.com.tr

594,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 604.42
SanDisk Sdcz73-064g-g46 64gb Ultra Flair Metal 3.0 Usb Flash Bellek Black

Satıcı: Tekramarket

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 599.00
SanDisk Ultra Flair SDCZ73-064G-G46 64 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: civatech

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 599.00
SanDisk Ultra Flair SDCZ73-064G-G46 64 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: Tekramarket

603,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 603.57
Sandisk SDCZ73-064G-G46 64GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black - 1 Adet

Satıcı: Tekramarket | 1536 yorum

629,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 629.53
Sandisk SDCZ73-064G-G46 64GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Tekramarket

629,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 629.53
Sandisk Ultra Flair Sdcz73-064G-G46 64 Gb Flash Bellek

Satıcı: techworld

651,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 651.00
SanDisk Sdcz73-064g-g46 64gb Ultra Flair Metal 3.0 Usb Flash Bellek Black

Satıcı: CivaTech

687,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 687.00
Sandisk SDCZ73-064G-G46 64GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Civatech

739,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 739.35
Sandisk SDCZ73-064G-G46 64GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Civatech

771,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 771.15
Sandisk SDCZ73-064G-G46 64GB Ultra Flair Metal 3.0 USB Flash Bellek Black

Satıcı: Vipfiyat

890,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 890.10
Sandisk 64Gb Usb 3.0 Flash Bellek Ultra Flair Sdcz73-064G-G46

Satıcı: VİPFİYAT

919,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 919.80
Sandisk Ultra Flair 64Gb USB 3.0 Bellek Metal 989,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

14 999
Sandisk Ultra Flair Sdcz73-064G-G46 3.0 64gb Metal Usb Bellek 989,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 999
Sandisk Ultra Flair USB Flash Drive, 64 GB, Silver (SDCZ73-064G-A46)

Satıcı: HERKESETEKNO

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

16 1209
SanDisk Ultra Flair 64GB SDCZ73-064G-G46 USB Bellek

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.032,56 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

17 1042.56
SANDISK 64GB Ultra Flair SDCZ73-064G-G46 USB 3.0 BELLEK

Satıcı: onlinealisverisyap

1.118,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

18 1118.15

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 42 mm
• Genişlik 13 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek İle En Çok Karşılaştırılan USB Bellekler

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

lütfullah g**** Profil Resmi

8 yorum

lütfullah g**** Dışı metal gibi duruyor ama metal değil.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.