Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Fiyatları

SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 512GB 150MB/s Okuma Hızı ile Metal Renkli Depolama Aygıtı

Satıcı: Hepsiburada | 124 yorum

3.159,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3159.06
Sandısk Ultra Flair 512 GB USB 3.0 Taşınabilir Bellek Gri Siyah

Satıcı: GpnTeknoloji

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 3599.00
SanDisk Ultra Flair 512gb Sdcz73-512g-g46 Usb 3.0 Usb Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3599.00
SanDisk Ultra Flair 512gb Sdcz73-512g-g46 Usb 3.0 Usb Bellek

Satıcı: YMZ İLETİŞİM

3.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3819.00
Sandisk Ultra Flair 512GB USB 3.0 USB Bellek SDCZ73-512G-G46

Satıcı: Gpn Teknoloji

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3999.00
Sandisk Ultra Flair SDCZ73-512G-G46 512 GB Usb Type A Şifreli Flash Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

4.036,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 4036.55
Sandisk Ultra Flair 512Gb Sdcz73-512G-G46 Usb 3.0 Usb Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

4.184,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4184.10
Sandisk Ultra Flair 512Gb Usb 3.0 Usb Bellek Sdcz73-512G-G46

Satıcı: GpnTeknoloji

4.184,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4184.10
Sandisk Ultra Flair SDCZ73-512G-G46 512 GB USB 3.0 USB Flash Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

4.332,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 4332.87
Sandisk Ultra Flair SDCZ73-512G-G46 512 GB USB 3.0 USB Flash Bellek

Satıcı: digi-life

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 4649.07
SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 150MB/s read 512GB

Satıcı: Hızlı Stok

8.502,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 8502.14
Sandisk Ultra Flair 512GB USB 3.0 USB Bellek SDCZ73-512G-G46

Satıcı: netsipariş

10.507,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 10507.33
Sandisk Sdcz73-512G-G46 512Gb Ultra Flair 3.0 Usb

Satıcı: Arslan Bilgisayar

10.657,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 10667

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 42 mm
• Genişlik 13 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra Flair Flash Bellek Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.