Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Fiyatları

SanDisk Marka: 32gb Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Drive, Speed Up To 150mb/s, Sdcz74-032g-g46 K

Satıcı: YMZ İLETİŞİM

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 699.00
Sandisk Ultra Luxe SDCZ74-032G-G46 32GB USB 3.1 Flash Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

922,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 922.36
Sandısk 32Gb Ultra Luxe Sdcz74-032G-G46 Usb 3.1 Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

925,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 925.30
Sandisk Ultra Luxe SDCZ74-032G-G46 32GB USB 3.1 Flash Bellek

Satıcı: zmteknoloji

940,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 940.96
SANDISK 32GB Ultra Luxe SDCZ74-032G-G46 USB 3.1 BELLEK

Satıcı: onlinealisverisyap

909,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 919.36
Sandısk 32Gb Ultra Luxe Sdcz74-032G-G46 Usb 3.1 Bellek

Satıcı: ZmTeknoloji

971,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 971.10
SanDisk Ultra Luxe 32GB USB 3.1 Flash Bellek (SDCZ74-032G-G46) - 1

Satıcı: YUROMER | 616 yorum

995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 995.00
SanDisk Marka: 32gb Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Drive, Speed Up To 150mb/s, Sdcz74-032g-g46 K

Satıcı: YUROMER

995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 995.00
SANDISK 32GB USB 3.1 ULTRA LUXE SDCZ74-032G-G46

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.003,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1003.16
SANDISK 32GB USB 3.1 ULTRA LUXE SDCZ74-032G-G46

Satıcı: onlinealisverisyap

1.004,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1004.37
SANDISK 32GB USB 3.1 ULTRA LUXE SDCZ74-032G-G46

Satıcı: onlinealisverisyap

1.000,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1010.32

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 40 mm
• Genişlik 16 mm
• Derinlik 6 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Gri

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Volkan A****** Profil Resmi

1 yorum

Volkan A****** Güzel flaş 5 aydır kullanıyorum hızlı fakat ısınıyor ısınma durumu var ama hiçbir sorun oluşturmadı bu ısınma
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.