Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Fiyatları

SanDisk Ultra Luxe USB 3.2 150 MB/s 128G

Satıcı: Hepsiburada | 429 yorum

1.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1389.00
SanDisk SDCZ74-128G-G46 128GB Ultra Luxe USB 3.2 Flash Sürücü, Speed Up to 150MB/s

Satıcı: Amazon.com.tr

1.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1399
SanDisk Sdcz74-128g-g46 128gb Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Sürücü, Speed Up To 150mb/s

Satıcı: GpnTeknoloji

1.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1389.00
128GB USB 3.1 ULTRA LUXE SANDISK SDCZ74-128G-G46

Satıcı: nepalbilisim

1.459,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1459.17
Sandisk Ultra Luxe 128Gb Usb 3.1 Flash Bellek (Sdcz74-128G-G46)

Satıcı: Lugo

1.487,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1487.10
Sandisk Ultra Luxe 128 GB SDCZ74-128G-G46 USB 3.1 Metal

Satıcı: lugo

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1499.00
Sandisk Ultra Luxe 128Gb Usb 3.1 150Mb/S (Sdcz74-128G-G46)

Satıcı: Gpn Teknoloji

1.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1589.00
SanDisk Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Drive 128 Gb Taşınabilir Usb Bellek Gri

Satıcı: Lugo

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1599.00
Sandisk USB 128GB ULTRA SHIFT USB3.1

Satıcı: GpnTeknoloji

1.604,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1604.55
Sandisk Ultra Luxe USB 3.1 Flash Drive 128 GB Taşınabilir Bellek Gri 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 1699.00
Sandisk USB 128GB ULTRA SHIFT USB3.1

Satıcı: Lugo

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 1699.00
Sandisk Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Drive 128 Gb Taşınabilir Usb Bellek Gri

Satıcı: onlinealisverisyap

1.760,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 1760.45
Braventa Collection Sandisk SDCZ74-128G-G46 128GB Ultra Luxe USB 3.1 Flash Sürücü, Speed Up To 150MB/S

Satıcı: Braventa Collection

4.179,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 4179.67

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 40 mm
• Genişlik 16 mm
• Derinlik 6 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Gri

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.