Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Fiyatları

SanDisk Ultra Luxe 64GB USB 3.2 - 1

Satıcı: YMZ İLETİŞİM | 553 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 799.00
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 Flash Sürücü 64 GB (USB 3.1 Gen 1 ve USB 3.0 uyumlu, 150 MB/s, Şifre Koruması, Veri Kurtarma Yazılımı)

Satıcı: Amazon.com.tr

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 809
SanDisk 64gb Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Bellek (sdcz74-064g-g46)

Satıcı: YMZ İLETİŞİM

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 799.00
SanDisk Ultra Luxe 64GB USB 3.2 - 1

Satıcı: Hepsiburada | 553 yorum

998,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 998.33
Sandisk Ultra Luxe 64 GB USB 3.1 SDCZ74-064G-G46

Satıcı: nepalbilisim

1.012,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 1012.77
Sandisk 64Gb Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Bellek (Sdcz74-064G-G46)

Satıcı: nepalbilişim

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1049.00
Sandisk Ultra Luxe 64 GB USB 3.1 SDCZ74-064G-G46

Satıcı: Netsiparis

1.050,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 1050.06
SANDISK 64GB ULTRA LUXE USB 3.1 ULTRA LUXE SDCZ74-064G-G46

Satıcı: netsipariş

1.086,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 1086.79
SANDISK 64GB ULTRA LUXE USB 3.1 ULTRA LUXE SDCZ74-064G-G46

Satıcı: onlinealisverisyap

1.114,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1114.82
Sandısk 64 Gb Ultra Luxe Usb Bellek 3.2 Sdcz74-064G-G46

Satıcı: Kraft Online

1.116,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1116.00
SANDISK 64GB Ultra Lux SDCZ74-064G-G46 USB 3.1 BELLEK

Satıcı: onlinealisverisyap

1.111,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1121.08
Sandisk Ultra Luxe USB 3.1 Flash Drive 64 GB Gri Taşınabilir Bellek 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 1199.00
Sandisk 64gb Ultra Luxe USB 3.1 Sdcz74064gg46 USB Bellek 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1209
SanDisk 64gb Ultra Luxe Usb 3.1 Flash Bellek (sdcz74-064g-g46)

Satıcı: Kraft Online

1.274,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1274.10

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 40 mm
• Genişlik 16 mm
• Derinlik 6 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Gri

Sandisk Ultra Luxe Flash Bellek Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.