Malzeme:
ABS
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1168 ABS Kabin Boy Valiz Fiyatları

Kabin Boy Valiz 4X2 Teker Rose 1168

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.207,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1207.00
Kabin Boy Valiz 4X2 Teker Gri 1168

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.207,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1207.00
louisiana polo Kabin Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Siyah 1168 Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.589,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1589.99
louisiana polo Kabin Boy Valiz 4x2 Teker Antrasit 1168 Küçük Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.589,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 1589.99
Louisiana Polo Kabin Boy Valiz 4x2 Teker Taş-Bej 1168 - Taş - Bej

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 27 yorum

1.959,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1959.99
Louisiana Polo Kabin Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Taba 1168 - Siyah - Taba

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 27 yorum

1.959,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1959.99
Louisiana Polo Kabin Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Siyah 1168-S

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

1.993,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1993.59
Louisiana Polo Kabin Boy Valiz 4x2 Teker Vizon-Taba 1168

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

1.993,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1993.59
Louisiana Polo 1168 4x2 Teker Antrasit Kabin Boy Valiz 2.099,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2109.99
Louisiana Polo 1168 4x2 Teker Bordo Kabin Boy Valiz 2.099,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2109.99

Louisiana Polo 1168 ABS Kabin Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 1168 ABS Kabin Boy Valiz Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Var

Louisiana Polo 1168 ABS Kabin Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 37 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 56 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 35 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 24 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.5 kg

Louisiana Polo 1168 ABS Kabin Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.