Malzeme:
ABS
Yükseklik (Orta Boy):
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1168 ABS Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Fiyatları

2'Li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Siyah-Taba 1168

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

2.371,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2371.50
2'Li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Taş-Taba 1168

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

2.371,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2371.50
Louisiana Polo 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy siyah-Siyah 1168-S - 0 - Siyah

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 33 yorum

2.949,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 2949.99
Louisiana Polo 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Taş-Taba 1168 - Vizon

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 33 yorum

2.949,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2949.99
louisiana polo 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Siyah-Taba 1168 Orta Boy + Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

3.059,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3059.99
louisiana polo 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Siyah-Siyah 1168 Orta Boy + Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

3.059,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3059.99
Louisiana Polo 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Su Yeşili 1168

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

3.880,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 3880.39
Louisiana Polo 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy siyah-Siyah 1168-S

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

3.880,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 3880.39
Louisiana Polo Orta Boy - Kabin Boy 2'li Valiz Seti Taş - Bej 1168 4.419,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 4419.99
Louisiana Polo Orta Boy - Kabin Boy 2'li Valiz Seti Siyah - Taba 1168 4.419,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 4419.99

Louisiana Polo 1168 ABS Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 1168 ABS Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1168 ABS Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 70 L
• Yükseklik (Orta Boy) 67 cm
• Genişlik (Orta Boy) 40 cm
• Derinlik (Orta Boy) 28 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 3.1 kg

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 37 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 56 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 35 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 24 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.5 kg

Louisiana Polo 1168 ABS Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.