Malzeme:
ABS
Yükseklik (Orta Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1168 ABS Orta Boy Valiz Fiyatları

Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Siyah 1168-S

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

1.360,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1360.80
Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Vizon-Taba 1168

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

2.474,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2474.19
Orta Boy Valiz 4X2 Teker Antrasit 1168

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1445.00
Orta Boy Valiz 4X2 Teker Siyah-Siyah 1168

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1445.00
louisiana polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Siyah 1168 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.969,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1969.99
louisiana polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Taş-Taba 1168 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.969,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1969.99
Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Taş-Taba 1168 - Vizon

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 16 yorum

2.409,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2409.99
Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Siyah 1168 - 0 - Siyah

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 16 yorum

2.409,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2409.99
Louisiana Polo 4x2 Teker Vizon Taba Orta Boy Valiz 1168 2.959,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2959.99
Louisiana Polo 1168-s Orta Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Siyah 2.959,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 2959.99

Louisiana Polo 1168 ABS Orta Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 1168 ABS Orta Boy Valiz Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Var

Louisiana Polo 1168 ABS Orta Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 70 L
• Yükseklik (Orta Boy) 67 cm
• Genişlik (Orta Boy) 40 cm
• Derinlik (Orta Boy) 28 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 3.1 kg

Louisiana Polo 1168 ABS Orta Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.