Malzeme:
Yükseklik (Büyük Boy):
Yükseklik (Orta Boy):
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var

MÇS V305 Polipropilen 3'lü Valiz Seti Fiyatları

MÇS Mçs Polipropilen 3'lü Valiz Seti Orta & Kabin & Makyaj V305 L Beden

Satıcı: MDA DİJİTAL

8.644,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 8644.05
MÇS Polipropilen 3'lü Valiz Seti Orta & Kabin & Makyaj V305 L Beden

Satıcı: Kurtuluş Çanta

8.644,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 8644.05
Mçs Polipropilen 3'lü Valiz Seti Orta & Kabin & Makyaj V305

Satıcı: Mda Dijital

8.644,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 8644.05
MÇS Polipropilen 3'lü Valiz Seti Orta & Kabin & Makyaj V305

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

8.644,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 8644.05
Mçs Polipropilen 3'Lü Valiz Seti Orta & Kabin & Makyaj V305

Satıcı: Mekin Valiz

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9099.00
Mçs Polipropilen 3'lü Valiz Seti Orta & Kabin & Makyaj V305 9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9099.00
Mçs Polipropilen 3'Lü Valiz Seti Büyük & Kabin & Makyaj V305

Satıcı: Mekin Valiz

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9899.00
Mçs Polipropilen 3'lü Valiz Seti Büyük & Orta & Makyaj V305

Satıcı: valizcim

10.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 10079
Mçs Polipropilen 3'lü Valiz Seti Büyük & Orta & Makyaj V305

Satıcı: valizcim

10.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 10079
Mçs 3lü Set Kırılmaz Silikon Seyahat Valizi Bavulu V305 Kemik Şampanya Bej

Satıcı: berencantavaliz

10.679,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 10679.11
Mçs Polipropilen Üçlü Valiz Seti V305

Satıcı: valizcim

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 11409

MÇS V305 Polipropilen 3'lü Valiz Seti Fiyat Geçmişi

MÇS V305 Polipropilen 3'lü Valiz Seti Temel Özellikleri

4 adet
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

MÇS V305 Polipropilen 3'lü Valiz Seti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Yükseklik (Büyük Boy) 76 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 52 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 32 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 5.1 kg

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Yükseklik (Orta Boy) 65 cm
• Genişlik (Orta Boy) 45 cm
• Derinlik (Orta Boy) 26.5 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 4 kg

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Yükseklik (Kabin Boy) 55 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 36 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 22 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.8 kg

MÇS V305 Polipropilen 3'lü Valiz Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.