Malzeme:
Yükseklik (Büyük Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

MÇS V305 Polipropilen Büyük Boy Valiz Fiyatları

Mçs Polipropilen Valiz V305 75 cm - Seyehat Valizi - Kemik - Şampanya

Satıcı: CARETTAS ÇANTA

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3299.00
MÇS Polipropilen Valiz V305 55 CM

Satıcı: LİNATA

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3229.05
MÇS Büyük Boy Kırılmaz Silikon Seyahat Valizi Bavulu V305 - Hardal

Satıcı: Yiğitler Çanta ve Saraciye

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3799.05
MÇS Büyük Boy Kırılmaz Silikon Seyahat Valizi Bavulu V305

Satıcı: YİĞİTLER ÇANTA&SARACİYE

4.449,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 4449.11
Mçs Polipropilen Valiz V305 75 Cm

Satıcı: YİĞİTLER ÇANTA&SARACİYE

4.449,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 4449.11
Mçs Polipropilen Valiz V305 75 cm

Satıcı: valizcim

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 4509
MÇS Polipropilen Valiz V305 75 cm

Satıcı: valizcim

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 4509
MÇS Kırılmaz Polipropilen Büyük Boy Valiz V305

Satıcı: valizcim

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4509
Mçs Valiz Büyük Boy Kırılmaz Pp Silikon V305

Satıcı: BAYKARAN ÇANTA

4.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 4749.10
Mçs Polipropilen Valiz V305 75 CM 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4999.00

MÇS V305 Polipropilen Büyük Boy Valiz Fiyat Geçmişi

MÇS V305 Polipropilen Büyük Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

MÇS V305 Polipropilen Büyük Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Yükseklik (Büyük Boy) 76 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 52 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 32 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 5.1 kg

MÇS V305 Polipropilen Büyük Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.