Malzeme:
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

MÇS V305 Polipropilen Kabin Boy Valiz Fiyatları

MÇS Polipropilen Valiz V305 55 cm - Seyehat Valizi - Kemik - Şampanya

Satıcı: CARETTAS ÇANTA

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2799.00
MÇS Polipropilen Valiz V305 55 Cm Kemik Kahverengi

Satıcı: Carettas Çanta

2.586,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 2596.08
MÇS Kabin Boy Kırılmaz Silikon Seyahat Valizi Bavulu V305

Satıcı: YİĞİTLER ÇANTA&SARACİYE

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2669.11
MÇS Kabin Boy Valiz V305 55cm

Satıcı: YİĞİTLER ÇANTA&SARACİYE

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2669.11
MÇS Gri Kabin Boy Polipropilen Valiz V305 55 cm

Satıcı: Baykaran

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 3239.05
MÇS Kabin Boy Valiz V305 55cm

Satıcı: Baykaran

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 3239.05
Mçs Polipropilen Valiz V305 55 cm - Beyaz - Kahve

Satıcı: Baykaran | 72 yorum

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3229.05
MÇS Mçs Polipropilen Valiz V305 55 Cm Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LİNATA

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3229.05
MÇS Polipropilen Valiz V305 55 CM Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3229.05
Mçs Valiz Kabin Boy Kırılmaz Pp Silikon V305

Satıcı: BAYKARAN ÇANTA

3.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3229.10
Mçs Polipropilen Valiz V305 55 CM 3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3399.00

MÇS V305 Polipropilen Kabin Boy Valiz Fiyat Geçmişi

MÇS V305 Polipropilen Kabin Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

MÇS V305 Polipropilen Kabin Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Yükseklik (Kabin Boy) 55 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 36 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 22 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.8 kg

MÇS V305 Polipropilen Kabin Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.