Malzeme:
Yükseklik (Büyük Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Pierre Cardin 04PC7090-01 Büyük Boy Valiz Fiyatları

Pierre Cardin Trolley Valiz Siyah Büyük Boy 04Pc7009-01-Sy

Satıcı: bee

6.205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6205.00
Pierre Cardin Büyük Boy %100 Polipropilen Valiz Beyaz 04PC7090 Büyük Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

6.388,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6388.00
Pierre Cardin Unisex Büyük Boy Valiz 04pc7090-01-s Siyah

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

6.862,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 6862.96
Pierre Cardin Büyük Boy %100 Polipropilen Valiz Beyaz 04Pc7090

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

6.902,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6902.00
Pierre Cardin Trolley Valiz Beyaz Büyük Boy 04PC7090-01-BY

Satıcı: Beyaz Arma

8.099,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 8099.99
Pierre Cardin Trolley Valiz Siyah Büyük Boy 04PC7090-01-SY

Satıcı: Müge Plus

8.347,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 8347.31
Pierre Cardin Unisex Büyük Boy Valiz 04pc7090-01-s Siyah

Satıcı: turkaykonfeksiyon

8.899,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 8899.11
Pierre Cardin Unisex Büyük Boy Valiz 04PC7090-01-S - Siyah

Satıcı: Müge Plus | 2 yorum

9.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 9379.00
Pierre Cardin Beyaz Çekçekli Sert Valiz 04PC7090-01-BY-BÜYÜK 9.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 9379.00
Pierre Cardin %100 Polipropilen Büyük Boy Valiz Lacivert 04pc7090 11.569,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11569.99
Pierre Cardin 04pc7090 Büyük Boy %100 Polipropilen Valiz Siyah 11.569,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11569.99

Pierre Cardin 04PC7090-01 Büyük Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin 04PC7090-01 Büyük Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Pierre Cardin 04PC7090-01 Büyük Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Büyük Boy) 110 L
• Yükseklik (Büyük Boy) 76 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 47 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 31 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 4.6 kg

Pierre Cardin 04PC7090-01 Büyük Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.