Malzeme:
Yükseklik (Orta Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Pierre Cardin 04PC7090-02 Orta Boy Valiz Fiyatları

Pierre Cardin Trolley Valiz Siyah Orta Boy 04PC7090-02-SY

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

5.085,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 5085.90
Pierre Cardin Trolley Valiz Beyaz Orta Boy 04PC7090-02-BY

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

5.085,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 5085.90
Pierre Cardin Lacivert Çekçekli Sert Valiz 04PC7090-02-L-ORTA 5.759,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5759.20
Pierre Cardin Orta Boy %100 Polipropilen Valiz Siyah 04Pc7090

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

5.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5916.00
Pierre Cardin Orta Boy %100 Polipropilen Valiz Beyaz 04Pc7090

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

5.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5916.00
Pierre Cardin Unisex Orta Boy Valiz 04pc7090-02-s Siyah

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

5.967,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 5967.26
Pierre Cardin Unisex Orta Boy Valiz 04pc7090-02-s Siyah

Satıcı: turkaykonfeksiyon

6.674,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 6674.11
Pierre Cardin Orta Boy %100 Polipropilen Valiz Beyaz 04PC7090 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

6.969,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6969.99
Pierre Cardin 04pc7090 Orta Boy %100 Polipropilen Valiz Siyah 9.979,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9979.99
Pierre Cardin 04pc7090 Orta Boy Polipropilen Valiz Beyaz 9.979,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9979.99

Pierre Cardin 04PC7090-02 Orta Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin 04PC7090-02 Orta Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Pierre Cardin 04PC7090-02 Orta Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Orta Boy Valiz
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme Polipropilen
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Var
• Gizli Körük Var
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Var
• Kilit Tipi Şifreli Kilit (TSA)
• Renk Seçenekleri Beyaz Lacivert Siyah
• Diğer Özellikler Fermuarlı Cep Bölme

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Yükseklik (Orta Boy) 68 cm
• Genişlik (Orta Boy) 40 cm
• Derinlik (Orta Boy) 27 cm

Pierre Cardin 04PC7090-02 Orta Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.