Malzeme:
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Yok

Pierre Cardin 04PC7090-03 Kabin Boy Valiz Fiyatları

Pierre Cardin Trolley Valiz Siyah Kabin Boy 04PC7090-03-SY

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

4.459,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 4459.34
Pierre Cardin Trolley Valiz Beyaz Kabin Boy 04PC7090-03-BY

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

4.459,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 4459.34
Pierre Cardin Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz- Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

4.858,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

3 4858.00
Pierre Cardin Unisex Kabin Boy Valiz 04pc7090-03-s Siyah

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

5.198,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 5198.66
Pierre Cardin Kabin Boy %100 Polipropilen Valiz Beyaz 04Pc7090

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

5.253,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 5253.00
Pierre Cardin Kabin Boy %100 Polipropilen Valiz Siyah 04Pc7090

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

5.253,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 5253.00
Pierre Cardin Siyah Kabin Boy Çekçekli Sert Valiz 04PC7090-03-S 5.599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5599.20
Pierre Cardin Kabin Boy %100 Polipropilen Valiz Beyaz 04PC7090 Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

5.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 5848.00
Pierre Cardin Unisex Kabin Boy Valiz 04pc7090-03-s Siyah

Satıcı: turkaykonfeksiyon

6.407,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 6407.11
Pierre Cardin Unisex Kabin Boy Valiz 04PC7090-03-S - Siyah

Satıcı: Pierre Cardin Çanta

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 6999.00
Pierre Cardin 04pc7090 Kabin Boy %100 Polipropilen Valiz Siyah 8.449,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 8449.99
Pierre Cardin 04pc7090 Kabin Boy Polipropilen Valiz Beyaz 8.449,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 8449.99
Pierre Cardin Trolley Valiz Siyah Kabin Boy 04PC7090-03-SY

Satıcı: HFTeknoloji

8.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 8750.00

Pierre Cardin 04PC7090-03 Kabin Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin 04PC7090-03 Kabin Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var
Yok

Pierre Cardin 04PC7090-03 Kabin Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kabin Boy Valiz
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme Polipropilen
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Yok
• Gizli Körük Var
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Var
• Kilit Tipi Şifreli Kilit (TSA)
• Renk Seçenekleri Beyaz Lacivert Siyah
• Diğer Özellikler Fermuarlı Cep Bölme

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 42.5 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 55 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 33 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 23 cm

Pierre Cardin 04PC7090-03 Kabin Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.