Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Adata Premier AUSDH32GUICL10A1-RA1 32 GB MicroSDHC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı + Adaptör Satıcı: x-elektronik
598,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 598.75
Adata 32GB Premier microSDHC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: teknomevo
685,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 685.02
Adata 32GB Premier microSDHC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı
Satıcı: Ofisbay | 436 yorum
689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 689.00
Adata 32GB Premier microSDHC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: ONMARKTR
711,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 711.03
Adata Premier AUSDH32GUICL10A1-RA1 32 GB MicroSDHC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı + Adaptör Satıcı: onmarktr
719,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 719.88
32Gb Micro Sdxc Uhs-I Cl10 A1 85Mb/S - 2 Satıcı: Occusis
735,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
6 745.01
Adata Flash Memory Sdhc Card 32Gbclass10 V10
Satıcı: OfficeMate
811,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 811.00
Adata 32gb Premier Microsdhc Card With Adapter Uhs-i Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
882,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
8 882.10
Adata Premier 32 GB Micro SD Hafıza Kartı (100MB/sn-25MB/sn)
889,00 TL + 49,90 TL Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
9 899
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ