Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ADATA SD MicroSD Card 64GB SDXC (UHS-I Class 10) Ada Perakende Satıcı: DRZ Elektronik
616,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 626
Adata 64 GB Premier UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Smallman
669,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 669.00
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı
Satıcı: Daraz e-lektronik | 1398 yorum
680,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 680.00
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı
Satıcı: Smallman | 1398 yorum
690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 690.00
Adata 64Gb Premier Microsdxc Card With Adapter Uhs-I Class10 V10 Hafıza Kartı
Satıcı: Smallman
706,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 706.50
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Smallman
749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 749.00
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Daraz e-lektronik
757,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 757.15
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: teknomevo
758,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
8 758.10
Adata 64 GB Premier UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: TECHWORLD
774,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
9 774.00
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: SMALLMAN
779,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
10 779.90
Adata Flash Memory Sdhc Card 64Gbclass10 V10
Satıcı: OfficeMate
904,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 904.90
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Patygoteknoloji
936,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
12 936.62
Adata 64GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Fakotek Teknoloji
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
13 1099.00
Adata Premier 64 GB Micro SD Hafıza Kartı (100MB/sn-25MB/sn)
1.169,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
16 dk önce
14 1169.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ