Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Adata Premier microSD (256 GB) Fiyatları

Adata 256GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 57 yorum

1.833,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1833.32
Adata 256gb Premier Microsdxc Card With Adapter Uhs-ı Class10 V10 Hafıza Kartı

Satıcı: kuralay

2.061,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 2061.81
Adata 256gb Adapt. Mıcrosdxc Uhs-ı Kart 100/25MB/s Class10 2.052,42 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2062.42
Adata 256GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı

Satıcı: MolekuL | 57 yorum

2.196,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2196.64
ADATA 256GB PREMIER MICROSDXC UHS-I CLASS10 V10 AUSDX256GUICL10A1-RA1

Satıcı: MAESKO

2.258,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 2258.08
Adata 256Gb Premıer Mıcrosdxc Uhs-I Class10 V10 Ausdx256guıcl10a1-Ra1

Satıcı: MAESKO

2.272,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2272.40
Adata 256Gb Premıer Mıcrosdxc Uhs-I Class10 V10 Ausdx256guıcl10a1-Ra1

Satıcı: KHİ-ZAİ

2.293,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2293.20
Adata 256gb Premier Microsdxc Card With Adapter Uhs-ı Class10 V10 Hafıza Kartı

Satıcı: teknomevo

2.510,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 2510.07
Adata Premier 256 GB Micro SD Hafıza Kartı (100MB/sn-25MB/sn)

Satıcı: teknomevo

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2599.00
Adata 256GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı

Satıcı: TeknoFun Store

2.928,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 2928.43
Adata 256GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı

Satıcı: TEKNOMEDA

2.990,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2990.78
Adata Premier 256 GB Micro SD Hafıza Kartı (100MB/sn-25MB/sn) 3.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 3346.00

Adata Premier microSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Adata Premier microSD Ürün Ailesi

Adata Premier microSD (256 GB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U1
Video Hız Sınıfı:
V10

Adata Premier microSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Mavi

Adata Premier microSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.